Na zielono - O nas

O nas

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie internetowej. Na Zielono jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą oferującą sługi z zakresu szeroko pojętej pielęgnacji trawnika na terenie Krakowa i okolic.

Odpowiednie koszenie i podlewanie Twojego trawnika to dopiero pierwsze kroki w jego pielęgnacji. Co dalej? Jakich nawozów użyć? Jak je rozprowadzić? Zwalczać chwasty? Czym? Kiedy to robić? A wertykulacja?, Co to takiego?

Prawda jest taka że pielęgnacja trawnika to nauka. Wiele osób stara się uczyć jej metodą prób i błędów. Niestety najczęściej kończy się to sfrustrowaniem i brakiem efektów.

Nasze przedsięwzięcie ma na celu wypełnienie luki na rynku ogrodniczym, jaką dostrzegliśmy pracując w tej branży. Firm oferujących usługi zakresie pielęgnacji całych ogrodów jest bardzo dużo ale większość z nich nie przywiązuje uwagi do trawnika. Z reguły opieka takiej firmy polega na wiosennej wertykulacji połączonej z jednorazowym nawożeniem. Cały rok trawa pozostaje sama sobie a jest rośliną w ogrodzie, najintensywniej rosnącą i najmocniej użytkowaną.

Dlatego pozwól by Eksperci z Na Zielono zajęli się Twoim Trawnikiem dzięki czemu Ty będziesz miał czas na swoje pasje, rodzinę i odpoczynek. Jesteśmy ekspertami którzy znają się na tym co robią. Wszystkie usługi są dokładnie dobierane do potrzeb Twojej murawy i odpowiednio przeprowadzane, tak aby Każdy był zadowolony. Firmę Na Zielono cechuje terminowość i punktualność, solidne i profesjonalne traktowanie każdego zlecenia, indywidualne podejście do każdego Klienta, oraz rzetelność i zaangażowanie w 100 % w to co robimy.


Pierwsza wizyta wraz z dokładnym kosztorysem jest zupełnie za darmo i do niczego nie zobowiązuje. Zadzwoń już dziś!